Бизнес редактор/ репортер

Екипът на икономическата телевизия Bloomberg TV Bulgaria търси бизнес редактори и репортери.

Изисквания:
Нашите нови колеги трябва да отговарят за отразяването на това, което се случва на вътрешната и международната сцена – какво се случва с икономиката, бизнеса, финансите.

Bloomberg TV Bulgaria търси хора, които имат:

- журналистически нюх,
- готови са да открият новината, колкото и надълбоко да е скрита, и не жалят усилия в разкриването на истината. Ако към това има и добавена страст към икономиката и пазарите, то налице ще е перфектната комбинация. За тази позиция е важна инициативността и умението да се носи отговорност, способност за бърза реакция и екипен дух.
- задължително условие е владеенето на английски език.
- завършено висше образование е задължително условие

Отговорности:
- да следят новините,
- да осъществяват и авторски коментари по актуалните теми на деня,
- да правят интервюта с лицата на бизнеса
- да изготвят анализи на процесите в икономиката;
- опит в икономическата журналистика е сериозно предимство.

Компанията предлага:
- работа в динамична среда на бързо развиваща се компания;
- млад и енергичен колектив;
- колегиално отношение;
- отлични условия на работа;
- перспективи за професионално развитие и усъвършенстване.

Моля всеки, които има интерес от позицията да бъде част от екипа на Bloomberg TV Bulgaria да изпрати своята автобиографии на Boycho.popov@investor.bg.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Журналистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. Брюксел 1

Дата:

12.02.2019

Организация:

Инвестор ТВ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инвестор ТВ ЕООД може да получите ТУК