Камериери/ки за хотели в Южна Германия и около Берлин

Описание

ГЕРМАНИЯ РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ /Южна Германия и около Берлин/
камериери/ки за хотели
Отговорности:
♦ чистене на спални и бани за гости;
♦ оправяне на легла според предписаните от фирмата стандарти, почистване на общи площи;
♦ участване в обучения, използване на оборудването в съответствие с обучението и инструкциите;
♦ сменяне на замърсеното спално и хавлиено бельо и замествне с чисто, премахване на натрупаните боклуци от помещенията, използване на прахосмукачка при почистване на стаите;
♦ отчитане на главния камериер.
Изисква се:

- Работливи и отговорни кандидати;
- Опитът е предимство;
- Минимален немски и/или английски.
- Възраст до 50 години
Предлага се:
- Заплащане 9 евро на час
- Работно време 40 часа седмично
- Възможности за допълнителни часове при заплащане на същата ставка
- Осигурено настаняване, в някои хотели - безплатно
- Осигурена храна и напитки по време на работа, в някои хотели
- Постоянни и временни работни места
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

02.11.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК