Продавач - консултант

My Lingerie by Provoke е лидер в бизнеса с луксозни бельо и бански костюми. Ние предлагаме нов подход чрез изтънчен дизайн на магазина и изключителна грижа за клиентите както и с прецизен избор на брандовете които представляваме: L’Agent by Agent Provocateur, Stella McCartney, Heidi Klum Intimates, Pleasure State, Moschino, Aubade Paris, Bordelle, Seafolly, Claudia Schieffer Legs, Chantal Thomass и др.

Ние търсим динамичен и опитен

Продавам - консултант

Ежедневните отговорности включват:

- Участие в поддръжката на магазина
- Продажби и предлагане на професионални съвети
- Отговаряне на въпроси на клиентите и умело ръководене при техния избор

За да бъдете успешен посланик на нашия магазин, трябва да имате предишен опит в търговията, страст към модата, да познавате новите тенденции и да се интересувате от модни брандове.
Трябва да сте добър екипен играч, да имате отлични умения за комуникация и междуличностни умения, както и добър английски език.

Ако смятате, че Вашите умения отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиография с актуална снимка

Ще се свържем само с одобрените кандидати за интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Добруджа 4

Дата:

06.11.2017

Организация:

Provoke OOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Provoke OOD може да получите ТУК