Lkw - Fahrer/in fuer WAB-Haengerzug & Sattelzug in Oesterreich Шофьор/ка за влекач и прицеп в Австрия

Детайли

Описание

Im Auftrag unseres Kunden, eines hervorragenden großen oesterreichischen Unternehmens im Bereich Transport & Logistik, spezialisiert auf Stueckguttransporte, Komplettladungsverkehr, Frisch & TK Logistik, Paketzustellung, sucht ISG Personalmanagement:

По поръчка на наш клиент, утвърдено голямо австрийско предприятие в областта на транспорта и логистиката, специализирано в транспорта на пакети, комплексни доставки, доставки на пресни и замразени стоки, доставка на пратки, ISG Персоналмениджмънт търси:

Lkw - Fahrer/in fuer WAB-Haengerzug & Sattelzug
in Oesterreich

шофьор/ка за влекач и прицеп
в Австрия

Ihre Aufgaben:
Вашите задачи
• Qualitaets- und termingerechte Lieferung
качествено и навременно доставяне
• Stueckguttransport
транспортиране на пакети
• Komplettladungen
комплексни доставки
• Paketdienst
доставка на пратки
• Feinverteilung
разпределение на стоките
• Road Feeder Service
контейнери
• Cross-Docking-Verteilerzentrum
складов разпределителен център

Ihr Profil:
ttizwkstrasse 3
• Fuehrerschein CE / C 95
Шофьорска книжка категория С, С 95
• ADR Schein
ADR свидетелство
• Gute Deutschkenntnisse
добри познания по немски
• Hohe Dienstleistungsorientierung
способност за изпълняване на задачи
• Koerperlich belastbar
издръжливост на физическа натовареност
• Verlaesslich, gut organisiert
надежден, добре организиран
• Praxis und WAB-Erfahrung sind Voraussetzung
изисква се практика на влекач

Geboten werden:

• Moderner Fuhrpark
модерен автомобилен парк
• Einen sicheren Vollzeit-Arbeitsplatz, nach der Probezeit unbefristeten Arbeitsvertrag
сигурно работно място на пълно работно време, след изпитателния срок безсрочен трудов договор
• familiaeres Betriebsklima
приятелска работна атмосфера
• Puenktliche Entlohnung, Sonderzahlung (+13.&14 Monatsgehalt)
навременно заплащане, бонуси (+13 и 14 заплата)
• Geregelte Arbeitszeiten
регламентирано работно време
• Fuenf Wochen Urlaub pro Jahr
пет седмици годишен отпуск
• guenstige Uebernachtungsmoeglichkeit
изгодна възможност за нощувка
• Unterstuetzung bei der Organisation und Durchfuehrung der gesetzlichen Weiterbildungsmodule
подкрепа при организирането и провеждането на квалификационни курсове според законовите промени

Monatliches Einkommen: mit Ueberzahlung durchschnittlich EUR 2.050,- netto/Monat moeglich
(Mindestlohn auf Vollzeitbasis laut KV EUR 1.541,43 brutto/Monat).

Месечно възнаграждение: с допълнителните възнаграждения средно 2.050 евро нето/месечно (минимална заплата при пълно работно време според колективния трудов договор 1.541,43)

Dienstort ist: Oesterreich, Bundesland Niederoesterreich
Месторабота: Австрия, Област Долна Австрия

Bewerbungsschreiben mit ausfuehrlichem CV nach Europass in Deutsch samt aktuellem Foto, Ausbildungsdiplom bitte an E-mail isg.bg@gmx.at; office@isg.bg senden.
Кандидатури с подробна автобиография по европейски образец на немски с актуална снимка и диплома, моля изпращайте на e-mail isg.bg@gmx.at; office@isg.bg

Die Vorstellungsgespraeche finden laufend, beginnend ab Jaenner 2018, in Sofia statt.
Интервютата ще се провеждат от началото на януари 2018 г. в София.

Die Information, die der Bewerber ueberlaesst, ist vertraulich und wird nach dem Gesetz fuer den Schutz der Personaldaten Bulgariens geschuetzt. ISG wird sie nur zu den Zwecken der Auswahl verwenden.
Информация, предоставена от кандидатите, е поверителна и се съхранява по закона за защита на личните данни. ISG ще я използва само за нуждите на подбора на кадри.

Rueckfragen bei Frau Irina Ivanova unter +359 889 232 131
Въпроси и уточнение отправяйте към госпожа Ирина Иванова на телефон +359 889 232 131

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
опит с влекач

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Държава:

Друга държава

Населено място:

Адрес:

1124 София, бул. Цариградско шосе 53, бл. 2, ап. 4.

Дата:

14.11.2017

Организация:

ISG Personalmanagement OOD
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ISG Personalmanagement OOD може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ