Специалист предпечатна подготовка, оферти и ценообразуване

Рекламна агенция "Бранд Ню Айдиъс" ЕООД обявява свободна позиция за " Специалист предпечатна подготовка, оферти и ценообразуване".
Отговорности:
- Предпечатна подготовка на файлове;
- Изготвяне на рекламни и маркетингови материали: списания, рекламни карета, брошури, проспекти, каталози, фото-материали и др.
- Събиране, проучване на цени и изготвяне на документация по подготовка на оферти;
- Извършване на анализ на цени;
- Ценообразуване и офериране;
- Контакт с доставчици и специализирани фирми под изпълнители;
- Изготвя доклади, справки и други документи по искане на Управителя.
Изисквания:
- Опит в ценообразуване и изготвяне на оферти;
- Минимум 2 години опит на подобна позиция;
- Отлични познания по предпечатна подготовка;
- Познаване на печатния процес и довършителните операции;
- Отлично познаване на Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, MS Office Internet, E-mail;
- Умение за работа в екип, комуникативност и организираност, мотивация за работа, лична и трудова дисциплина, отговорност;
- Лоялност;
- Инициативност;

Ние предлагаме:

- Отлични условия за работа, в млад и динамичен екип;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите ваша автобиография на български език с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. \"Брюксел\" 1, София

Дата:

12.12.2017

Организация:

Бранд Ню Айдиъс

Детайли за организацията:

Повече информация за Бранд Ню Айдиъс може да получите ТУК