Координатор "Свежи и ултра свежи храни"- София

Вълнуващ и разнообразен – това е светът на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем се нуждаем от мотивирани служители.Приемете това предизвикателство и кандидатствайте в МЕТРО за Координатор "Свежи и ултра свежи храни".

Вашите задачи:
• Подпомага и обучава персонала в съответният отдел
• Контролира начина на обработка и подредба на свежите продукти в магазина
• Проверява документацията и изготвя доклади за посещенията в магазините
• Създава и въвежда нови и ефективни начини на представяне на продуктовият асортимент в категорията
• Координира информационния поток между Централния офис и магазините във връзка с категориите „Свежи храни“

Вашият профил:
• Оперативен опит в търговията (ръководен такъв ще е предимство)
• Опит в работата със свежи продукти – месо, риба, плодове и зеленчуци
• Възможност за пътуване в страната
• Инициативност
• Добри комуникационни умения

Ние ви предлагаме:
• Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
• Професионално обучение
• Допълнително здравно осигуряване
• 10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО

Искате ли да кандидатствате?
Изпратете автобиография тук (бутона "Кандидатствай") или на адрес: 1784 София, бул. Цариградско шосе 7-11 км, МЕТРО Кеш енд Кери България, отдел „Персонал”.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Метро Кеш енд Кери България“ ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "Цариградско шосе\\\\\\\" 7 - 11км, София 1784, София

Дата:

13.03.2024

Организация:

Метро Кеш Енд Кери България ЕООД

Повече информация за Метро Кеш Енд Кери България ЕООД може да получите ТУК