Рецепционист в зала за катерене

КОИ
СМЕ НИЕ:

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 20 години опит на пазара.

Търсим енергичен и отговорен човек, който да стане рецепционист в собствената ни катерачна зала Walltopia Climbing & Fitness.

ОСНОВНИ
ОТГОВОРНОСТИ:

Обслужване на клиенти на рецепция и по телефон;
Представяне на услугите на залата;
Водене на счетоводна дейност;
Записване на часове за тренировки и поддържане на комуникация между клиенти и инструктори;
Участие в организацията на събития провеждащи се в залата.
ИЗИСКВАНИЯ:

Опит в спортното катерене;
Опит в сферта а услугите и обслужване на клиенти;
Отлични комуникативни и презентационни умения;
Добра компютърна грамотност;
Добро владеене на английски език;
Отговорност и прецизност;
Приветлива и харизматична личност.
КАКВО
ПРЕДЛАГАМЕ:

Среда, която е резултатно ориентирана и подкрепя иновативността и творчеството;
Възможност за професионално развитие в компания на световно ниво;
Работа на пълно работно време при график от два работни и два почивни дни по 12 часа на ден;
Неограничен достъп до Walltopia Climbing Center и отстъпки в Funtopia & Climbar.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Летница, бул. България 1Б

Дата:

04.06.2018

Организация:

WALLTOPIA

Детайли за организацията:

Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК