Административен специалист с френски език

Описание

Защо Ingram Micro?

Ние сме глобален дистрибутор на технологични продукти и услуги. Дейността ни е свързана с продажба, закупуване и логистика на хардуерни и софтуерни продукти.

Като работодател ние вярваме, че високите ни бизнес резултати са резултат от таланта и усърдната работа на всички наши служители. Затова ние се стремим към изграждането и поддържането на благоприятна среда и подкрепяща организационна култура.

В момента търсим Административен специалист с френски език и ще се радваме да станеш част от нашия отдел Продажби.

С какво се занимава отдел Продажби?

Към нас идват различни поръчки за ИТ продукти, които трябва да обработим и изпратим за изпълнение към нашия склад, където те биват обработени и доставени до клиента. Едновременно с това с колеги от други отдели в компанията дискутираме различни казуси и това прави работата интересна и разнообразна.

Основни отговорности на позицията:
Обработка на клиентски заявки и поръчки
Въвеждане на информацията в специфични вътрешни системи
Работа с голям обем данни
Писмена комуникация с бизнес клиенти и вътрешни партньори
Какъв би бил най-подходящия за нас кандидат?:
С добро владеене на френски и английски език (писмено и говоримо)
Добре развит усет към детайла и способност за спазване на крайни срокове
Желание за работа и интерес в областта на технологиите и дистрибуцията
Предходен опит с въвеждане на данни би бил предимство
Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

22.08.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК