Стажант – подбор на персонал- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим динамичен и амбициозен човек, който има желание да се развива в сферата на човешките ресурси и да стане част от нашия екип. Предоставяме възможност да бъдете част от страхотния екип на HRS Bulgaria, за позицията:

Стажант – подбор на персонал

Отговорности:

• Координиране на проектите по подбор в различни по дейност предприятия;
• Търсене на подходящи кадри за различните позиции в предприятията;
• Организиране и провеждане на срещи с потенциални кандидати;
• Въвеждане и провеждане на инструктаж на новоназначените служители;
• Следене правилното изпълнение на работния процес;
• Следене за спазването на ЗБУТ от служителите.

Какво предлагаме:

• Отлични работни условия;
• Атрактивна бонусна система – при добро представяне;
• Допълнително медицинско осигуряване; карти за спорт;
• Обучения, свързани с повишаване на квалификацията;
• Динамична работна среда;
• Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
• Работа в мотивиран екип от млади специалисти с утвърден опит.

Основни изисквания към кандидата:

• Опит в контактен център или обслужване на клиенти по телефона ще се счита за предимство;
• Добро владеене на английски език;
• Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office;
• Желание за развитие и постигане на резултати;
• Отговорност, лоялност и умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

04.04.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК