Специалист в отдел "Финанси" с Италиански език

Искаш да станеш част от екипа на голяма международна компания? Тогава може би нашето предложение ще предизвика интерес:

Кои сме Ingram Micro?

Ние сме глобален дистрибутор на технологични продукти и услуги. Дейността ни е свързана с продажба, закупуване и логистика на хардуерни и софтуерни продукти, както и връзка между ИТ производители и глобалната търговска мрежа.

Ние вярваме, че високите бизнес резултати и стабилното присъствие на компанията на пазара са резултат от таланта и усърдната работа на нашите служители. Затова ние се стремим към изграждането и поддържането на благоприятна среда и подкрепяща организационна култура, в чиято основа са равните възможности за развитие , независимо от възраст, опит или квалификация.

You bring the talent, we bring the job

Кандидатствай!

Основни отговорности:

Активна комуникация с бизнес партньори относно въвеждане промоционални условия по актуални продукти
Обновяване на актуалните цени в системата за планиране на ресурсите на предприятието
Администриране на претенциите за разходи, дебитни и кредитни известия
Стриктно следене договорените срокове за претенциите, незатворени заявки и плащания

Успешните кандидати биха имали:

Образование в сферата на финанси, икономика и бизнес администрация е предимство
Много добро ниво на Английски и Италиански език - B2
Отлични умения за работа с MS Excel и способност за работа с голем обем от данни
Умения за ефективна комуникация с хора и работа в екип
Внимание към детайлите и точността
Идеи за подобрение и иновации
Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Очакваме да се срещнем и да поговорим!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

11.07.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК