Административен координатор

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Предоставяме социални услуги в центровете ни в Австрия, Румъния, Молдова и България.

Във връзка планирано разрастване на дейноста обявяваме вакантна позиция:
"Административен координатор"

Какви ще бъдат Вашите задължения?
-Ще подпомагате Ръководството на фондацията при оперативни задачи, включително:
*организиране,координация и протоколиране събития и екипни срещи;
*стиковане и преразпределение кореспонденция;
*разпространение и имплементиране организационни политики;
-Ще разчитаме на Вас при съхранение, архивиране и актуализация база данни и документация;
-Ще се включите активно в подготовката на мероприятия и събитиен календар

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- Отличен английски език /писмено и говоримо/
- MS Word, Excel, PowerPoint – професионално ниво;
- Езикова и писмена грамотност;
- Опит като Офис мениджър/Административен асистент, би счело като предимство;
- Шофьорска книжка и активен шофьор, предимство;
- Толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, религия, ценностна ориентация и начин на живот;

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор с нагаласа за дългосрочна ангажираност;
- Подкрепа от целият екип, както и външна супервизия;
- Социален пакет включващ:
*Ваучери за храна;
*Столово хранене;
*Допълнително здравно осигуряване;
- Комуникативно работно място в близост до спирки на градският транспорт.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
За допълнителна информация можете да се свържете с нас 0877717647 Юлиян Гетов
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

21.06.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК