Офис асистент

Ние от Human Capital Store търсим усмихната и приветлива личност, която да заеме длъжността Офис Асистент. Нашият клиент има компания за здравословно и диетично хранене, на която са се доверили много известни хора от българския и световен елит.
Отговорностите на тази позиция ще бъдат да:

- Комуникация с клиенти по телефон и имейл;
- Записване на часове;
- Поддържане на база данни;
- Отговаря за изпращане на пратки до клиентите;
- Организира дейността на офиса.

Изисквания:
- Опит на административна длъжност е предимство;
- Добро владеене на английски език;
- Добра компютърна грамотност (Excel и Word);
- Умение за самостоятелно организиране на работния процес;
- Дискретност в процеса на работа.

Работодателят предлага:
- Работа на постоянен трудов договор;
- Стандартно работно време;
- Възможност за работа без постоянен управленски надзор;
- При показани добри резултати – увеличение на стартовото заплащане.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности
Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

09.07.2019

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК