Експерт изготвяне на финансови и счетоводни анализи за съдебни експертизи

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем
различни.Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги
на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – Експерт изготвяне на финансови и счетоводни анализи за съдебни експертизи.

Задължения и отговорности:
*Изготвяне на експертни заключения с финансови и счетоводни анализи, икономически анализи базирани на официални статистически данни, индивидуални данни на анализирания субект - ГФО и други документи;
*Анализите включват въвеждане на данни, изчисления, извършвани единствено в електронни таблици – ексел;
*Формулиране на изводи, на база получените резултати от изчисленията;
*Прогнозиране за конкретен бъдещ период след датата към която се отнасят изчисленията, на база резултатите;
*Тълкуване на финансови коефициенти и показатели;
*Изводите, прогнозите и обясненията на коефициентите се извеждат в текстови формат, в определена форма, по която се изготвя съответното експертно заключение.

Изисквания към кандидатите:
* Висше икономическо образование или студент 3/4 курс;
* Опит в сферата минимум 1 година;
* Отлична компютърна грамотност - MS Office, Internet;
* Умение за работа в динамична работна среда.

Клиентът ни предлага:
* Работно време 8 часа или възможност за 4 часов работен ден;
* Офис в центъра;
* Въвеждащо обучение;
* Възможност за кариерно израстване в компанията.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат,
не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите
референтния номер на обявата - MZ_EKF).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

12.09.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК