Продуктов мениджър

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Към момента един от нашите клиенти – Водеща мебелна компания, наложила се на пазара повече от 15г. – вносител и производител на мебели за дома, осветление и аксесоари, създаващи уют и усещане за дом и спокойствие.

Изисквания:
- Икономическо обрзование;
- Релевантен опит – минимум 5г., опитът в голяма международна компания –
предимство;
- Организираност, комуникативност, аналитично мислене;
- Лидерство, умения за сплотяване и мотивиране на екип;
- Много добро владеене на английски или немски език.

Задължения:
- Следи за наличността в търговските обекти;
- Контактува с доставчици, договаря търговски условия;
- Отговаря за направените заявки и навременното им доставяне и разпределяне в
магазините;
- Участва в ценообразуването на асортимента;
- Дава предложения за въвеждане на нови продукти и артикули;
- Поддържа он-лайн магазин;
- Отговаря за маркетинга, осигурява снимки, текстове и следи за коректно
отпечатана информация в различни печатни издания и рекламни материали.

Предлагаме:
- Работа в доказана и стабилна компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Възможност за развитие и растеж.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_PDTM).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

12.09.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК