Търговски представител на дентални консумативи

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Към момента един от нашите клиенти – фирма, водещ представител на дентални консумативи и техника – търси човек за позицията Търговски представител. Това е изключително отговорна длъжност, която изисква от вас да сте гъвкави като същевременно оставате лоялни към фирмата и нейните партньори и представяте продуктите в най-добрата им светлина.

Задачи и задължения:
- Осъществява директни продажби с клиенти в магазинната част и по различни обекти;
- Постоянен контакт и информиране на клиентите за продуктите и активно търсене на нови такива;
- Регулира и осъществява сключването на договори както и следи за сроковете за изплащане;
- Водене на константна комуникация с Търговския мениджър и съгласува всички стъпки с него;
- Константна комуникация с Callcenterи логистичния отдел спрямо придвижването и предлагането на стоката;
- Води редовни отчети за дейността, създава справки, анализи и препоръки;
- Носи отговорност за стоката и нейното състояние и придвижване от складовете към клентите;
- Отговорен е за демонстрацията и рекламирането на стоката, както и нейното представяне;
- Участие в семинари, изложби и различни маркетингови мероприятия.

Вашият профил:
-Добър опит с комуникация с клиенти и познаване на етикета за бизнес кореспонденция;
-Добри познания по английски език (B2-C1);
- Познаване на GenSoft– системата за управление на фирмата;
- Комуникативност, лоялност, позитивна нагласа;
- Свидетелство за управление на МПС.

Офертата на нашият клиент:
-атрактивно възнаграждение;
- възможност за участие в различни курсове и мероприятия, организирани от фирмата, с цел личностно и професионално развитие;
- гъвкава работа в мотивиран екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_TPDC).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

12.09.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК