СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРИРАНЕ И ОТЧИТАНЕ

Ние сме лицензирана трудова борса Корект 2011-Русе ЕООД със седалище гр.Русе. Основната ни дейност се състои в подбор на персонал. Компанията започва да работи през 2003 г., за да подкрепя напълно работодателите в намирането, привличането и наемането на най-добрите кадри за тяхната компания.

Клиентите изискват професионални стандарти, които ние гарантираме с нашето професионално и отговорно отношение. Ние осъзнаваме, че подходът към нашите клиенти трябва да бъде съобразен с техните специфични нужди и желания. Нашата фирмена философия се базира на репутация, доверие, професионални знания, безпристрастност и коректност, прозрачност и различен подход, който зависи от специфичните и нестандартните нужди на клиента. Ето защо ние сме ефективен и надежден помощник в търсенето и подбора на служителите, които ви трябват. Ние наемаме и избираме служители с потенциал, които са най-ефективни и полезни професионалисти за вашия бизнес. Корект 2011-Русе ЕООД гарантира индивидуален подход при подбора и резултатът винаги е точният човек на точното място.

РАБОТОДАТЕЛЯ ПРЕДЛАГА РАБОТА КАТО: СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРИРАНЕ И ОТЧИТАНЕ

Описание:
- Съставя оферти и анализни цени;
- Съставя работни калкулации, прави отчети за строително монтажните дейности;
- Работи съвместно с конструктивния отдел при остойностяване на детайлите;
- Висше образование - "Строителен инженер";
- Владеене на MS EXEL, WORD, PROJECT, AUTO CAD;
- Много добро владеене на английски език или немски език
- Стаж в ценообразуване и изготвяне на анализи и цени в строителството- мин. 3г.

Основни задължения:
- Извършва краен, текущ и/или входящ контрол на продукцията;
- Прави анализи на продукцията въз основа на заложените стандарти;
- Контрол на преките разходи;
- Изготвя бюджети и финансови планове;
- Отговаря за лабораторната документация.

Работодателя предлага:
- Много добри условия на труд;
- Постоянен трудов договор;
- Отлично възнаграждение.

При интерес от ваша страна, моля изпратете автобиография със снимка!

За повече информация, както и за други предложения за работа се свържете с нас на телефон 0896/686-522 или заповядайте в офиса ни на ул. "Симеон Велики" 4 (зад Общината) с работно време от 09:00-12:00 и от 13:00-18:00.

ЛИЦЕНЗ 2759/19.03.2019г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

"Кап.Лейт.Ев.Винаров" 7

Дата:

07.04.2020

Организация:

Корект 2011 Русе ЕООД

Повече информация за Корект 2011 Русе ЕООД може да получите ТУК