Стажант подбор на персонал с Английски език- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа

Започнахме като start-up и сега сме една от най-големите компании за набиране на персонал в България, поддържайки нашата гъвкава и ориентирана към екипа култура.

В момента търсим амбициозен човек, който има желание да се развива в сферата на човешките ресурси и да стане част от нашето семейство на позиция: Стажант подбор на персонал с Английски език.

Какви са отговорностите на тази позиция?

- Изпълняване на заложените задачи и подпомагане на работата на старши колеги;
- Разглеждане на кандидатури и подбор на подходящи кандидати по документи;
- Комуникация с потенциални кандидати по телефон и и-мейл;
- Създаване и публикуване на обяви за работа в различни сайтове;
- Активно търсене на кандидати чрез различни канали (социални мрежи, форуми и др.);
- Попълване на базата данни на компанията.

Успешният кандидат :

- Владее английски език;
- Умее да борави с Microsoft Office, Интернет и различни социални медии;
- Желае да се развива и да постига резултати;
- Обича да задава въпроси и се интересува от работата и процесите в нея;
- Мотивиран за дългосрочно развитие в компанията.

* Опит в контактен център или обслужване на клиенти по телефона ще се счита за предимство;

Какво ще получиш в замяна?

- Отлични работни условия и офис в близост до градски транспорт и метро;
- Playstation, безплатни свежи плодове, кафе и зона за отдих;
- Ваучери за храна и карта за намаления в определени обекти;
- Допълнително медицинско осигуряване и карта Multisport;
- Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
- Обучения, свързани с повишаване на квалификацията;
- Участие в различни събития и тиимбилдинги, организирани от HRS Bulgaria;
- Работа в мотивиран екип от специалисти с утвърден опит.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.04.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК