Онлайн Чат Оператор с aрабски и английски език (дистанционен процес по подбор)

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Подбор и кандидатстване по време на епидемия не е нова книга, а ежедневието. Всички интервюта се провеждат онлайн или по телефон за Ваше и наше удобство. Назначаването, стартовите дати и обученията при нашите клиенти са съобразени с предписанията и могат да бъдат онлайн.

За един от нашите клиенти – иновативна и разрастваща се аутсорсинг компания -търсим мотивирани кандидати за позицията Онлайн Чат Оператор с арабски и английски език. Проектът на нашите партньори е в сферата на логистиката и доставките и е отлична възможност за всички кандидати, които търсят кариерно развитие и продуктивна работна атмосфера.

Задължения и отговорности:
* предоставя отговори на клиентски запитвания под формата на чат;
* координира комуникацията между потребител и доставчик;
* обработва запитванията с бързина, отговорност и конфиденциалност;
* при необходимост осъществява контакт с клиенти чрез други канали за комуникация;
* следва установените практики за съхранение на документация.

Изисквания към кандидатите:
* отлично ниво на арабски и английски език;
* организираност и комуникативност;
* много добри умения за работа с компютър;
* възможност за работа на дневни и вечерни смени;
* желание за работа в екип.

Клиентът ни предлага:
* напълно дистанционен процес по подбор;
* отлично възнаграждение и гъвкав работен график;
* допълнителни социални придобивки;
* онлайн корпоративно обучение;
* отлични възможности за кариерно израстване;
* приятелска работна атмосфера.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N SM_OCP).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

09.07.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК