Секретар

Описание

Задължения и отговорности:
1. Обслужване на входящи и изходящи телефонни повиквания.
2. Водене на делова кореспонденция по имейл и факс, спазвайки вътрешните правила относно тази дейност.
3. Следене и разпределяне на входяща и изходяща поща.
4. Посрещане и настаняване на клиенти и посетители.
5. Организиране и съхранение на документи и файлове, по реда и начина зададен от ръководството.
6. Ежедневна подпомага технически дейността, в т.ч. работа с офис техника – скенер, принтер, факс, копирни машини.
7. Стриктно изпълнение на поставените задачи.
8. Спазване на конфиденциалност по отношение на всички данни и информация, достъпни при изпълнение на служебната дейност.

Изисквания към кандидата:
1. Образование – средно или висше ( с предимство )
2. Отлични компютърни умения – MS Office, Internet.
3. Умения за работа с офис техника – скенер, принтер, факс, копирни машини.
4. Добро ниво на английски език (писмено и говоримо).
5. Динамична, комуникативна и организирана личност.
6. Способност за работа в динамична обстановка.
7. Мотивираност, отговорност, лоялност;
8. Представителен външен вид.
9. Професионален опит на същата или подобна позиция.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1000 София, ул. "Княз Борис І" № 98А

Дата:

05.10.2020

Организация:

Адвокатско дружество "Данаилов, Дренски, Неделчев и Ко"

Повече информация за Адвокатско дружество "Данаилов, Дренски, Неделчев и Ко" може да получите ТУК