Координатор бизнес процеси с немски език

Искаш да станеш част от екипа на голяма международна компания? Може би нашето предложение ще предизвика интерес:

С какво за занимава Ingram Micro?
Ние сме глобален дистрибутор на технологични продукти и услуги. Дейността ни е свързана с продажба, закупуване и логистика на хардуерни и софтуерни продукти, както и връзка между ИТ производители и глобалната търговска мрежа.

Ние вярваме, че високите бизнес резултати и стабилното присъствие на компанията на пазара са резултат от таланта и усърдната работа на нашите служители. Затова се стремим към изграждането и поддържането на благоприятна среда и подкрепяща организационна култура, в чиято основа са равните възможности за развитие , независимо от възраст, опит или квалификация.

Ако това звучи подходящо и интересно - Кандидатствай!

Основни отговорности:

Координация на процеси от международен мащаб във връзка с правилното и екосъобразно приключване на живота на технологичните продукти
Комуникация с клинети и партньори
Съдаване, обновяване и поддръжка на клиентски профили в ситемата на организацията
Администриране на цени на логистика и други услуги
Създаване и справки за клинетска активност

Изисквания и умения:

Много добро ниво на владеене на английски и немски език - писмено и устно (B2 ниво).
Отлични умения за ефективна комуникация и работа в екип
Добро познаване на MS Office и по-специфично MS Excel
Предходния опит с голям обем от данни и анализ е предимство
Внимание към детайлите и точността

Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Финанси
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

11.07.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК