Специалист застрахователна дейност - Общо застраховане

Описание

Специалист Застрахователна дейност - ОБЩО ЗАСТРАХОВАНЕ

ГЛОБЪЛ ЛАЙФ ЕООД е български застрахователен брокер с няколко офиса в страната.
В желанието си да задоволим всички застрахователни нужди на нашите клиенти, ние работим и с най-добрите застрахователни компании в областта на общото застраховане.

Поради освобождаване на работна позиция, бихме искали да привлечем в екипа си
СПЕЦИАЛИСТ ЗАСТРАХОВАТЕЛНА ДЕЙНОСТ – ОБЩО ЗАСТРАХОВАНЕ, за нашия централен офис в гр.София, бул.Александър Стамболийски № 55а.

Длъжността има следните

ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
✔ Обслужване на индивидуални и корпоративни клиенти в областта на общото застраховане, сключване на нови и обслужване на действащи договори
✔ Изготвяне на оферти, издаване на застрахователни полици
✔ Изготвяне на отчети и отчитане пред застрахователните компании.
✔ Познаване и предлагане на различни застрахователни продукти
✔ Работа със специализиран брокерски софтуер. Предишен опит със Sirma ICS е предимство.
✔ Комуникация и кореспонденция със застрахователните ни партньори
✔ Комуникация – по телефон и мейл – с потенциални и настоящи клиенти

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

» Опит в общото застраховане – в застрахователен брокер - минимум 2 години.
» Компютърна грамотност – Word, Excel, Internet, Outlook
» Езикова грамотност, умения за водене на писмена и електронна кореспонденция
» Умения за работа с клиенти и работа в екип, комуникативни и организационни умения,
» Отговорност, организираност, точност при изпълнение на задачите и спазване на изискванията на застрахователите
» Предишен опит със Sirma ICS е предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

✔ Постоянен трудов договор след изтичане на изпитателния период
✔ Пълно работно време
✔ Работа в екипна среда
✔ Твърдо трудово възнаграждение с възможност за допълнителни бонуси

Първоначалният подбор ще бъде извършен по доументи – Моля изпращайте автобиография.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ГЛОБЪЛ ЛАЙФ – Спокойствие, където и да си...

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:
застраховане

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Застрахователна дейност
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Хан Крум 47, ет.1

Дата:

31.07.2019

Организация:

Глобъл Лайф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Глобъл Лайф ЕООД може да получите ТУК