GL Accountant/ оперативен счетоводител

Описание

За Ingram Micro:

Ingram Micro е световен лидер в дистрибуцията на услуги и IT-техника. Работейки с хиляди бизнес партньори, Ingram осъществява връзката между големите производители на техника (включително Apple, HP, Lenovo, Microsoft, Samsung и много други) и сферата на търговията.

Оперативният счетоводител е част от нашия Финансово-счетоводен отдел (GL Accounting team) и отговаря за задачи, свързани с контрол за правилното водене на първични документи, разходване на парични средства и материални ресурси, както и осчетоводяване на документи и водене на ведомости.

Отговорности:

• равнение на балансови сметки
• счетоводство на дълготрайни активи
• вътрешнофирмено счетоводство
• изготвяне на анализи с финансови резултати
• изготвянето на отчети за мениджмънта, вътрешни и външни одитори
• подготовка и осъществяване на месечното финансово-счетоводно приключване

Изисквания:

• висше образование
• опит в счетоводството или финансите
• познания в счетоводните стандарти (GAAP)
• финансови анализи и умения за работа с ERP система
• добри MS Office познания
• познания по английски език - ниво B2

Ако бихте искали да получите повече информация относно фирмата и конкретната позиция, не се колебайте да ни изпратите своето CV!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

08.08.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК