Специалисти писмени запитвания с немски, френски, италиански, португалски и испански език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Подбор и кандидатстване по време на епидемия не е нова книга, а ежедневието. Всички интервюта се провеждат онлайн или по телефон за Ваше и наше удобство. Назначаването, стартовите дати и обученията при нашите клиенти са съобразени с предписанията и могат да бъдат онлайн.

За един от нашите клиенти – една от най-големите компании в сферата на онлайн игрите - търсим мотивирани и отговорни кандидати за позицията Специалист на писмени запитвания с немски, френски, италиански, португалски и испански език.

Задължения и отговорности:
* отговаря на писмени клиентски запитвания под формата на имейли и чат сесии;
* предоставя изчерпателна информация на потребителите относно настоящи и
бъдещи промоционални кампании;
* обработва запитванията с бързина, внимание към детайлите и отговорност;
* спазва най-добрите практики за съхранението на кофиденциална информация.

Изисквания към кандидатите:
* отлично ниво на немски, френски, италиански, португалски или испански език;
* отлично ниво на английски език – писмено и говоримо;
* добра организираност и инициативност;
* умения за работа с компютър и различни приложения за обработка на информация;
* предишен опит в сферата на обслужването на клиенти или онлайн игрите е
предимство.

Клиентът ни предлага:
* напълно дистанционен процес по подбор;
* дистанционна заетост по време на извънредното положение;
* отлично възнаграждение и гъвкав работен график;
* разнообразни допълнителни придобивки под формата на социален пакет;
* подробно корпоративно обучение;
* професионално израстване и отзивчив екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N SM_SAPZ).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

06.04.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК