Стажантска програма „ДСК Старт в кариерата“ – Корпоративно банкиране - Пловдив

Ние в Банка ДСК, един от най-желаните от студентите работодатели в страната, пазарен лидер и лидер по доверие, търсим да развиваме хора като теб за професиите на бъдещето.
Освен, че трансформираме и дигитализираме бизнеса си, наш основен приоритет са хората, като вярваме в лидерството и екипния дух. Целта ни е да изградим екипи както от опитни професионалисти, така и от млади специалисти, за да постигнем перфектния баланс.

Основни задължения:

В случай че:
• Искаш да се потопиш в динамична бизнес среда и да се присъединиш към най-голямата банка в България;
• Имаш желание да се срещнеш със смели хора, отлични професионалисти;
• Желаеш да бъдеш обучаван от ментори, които да са твоят спътник през целия ти професионален път…

то тогава семейството на Банка ДСК те очаква!

Кандидатствай чрез стажантската ни програма „ДСК Старт в кариерата“ в някое от следните звена в Направление
Корпоративно банкиране:

Изисквания за заемане на длъжността:
• Студенти, независимо от формата им на обучение, в т.ч. учащи във висши учебни заведения в чужбина;
• Студенти трети и четвърти курс от бакалавърската си степен на образование;
• Студенти в процес на придобиване на магистърска степен;
• Студенти, които се дипломират в същата година;
• Задължително условие за всички кандидати е да познават добре MS Office;
• Необходимо е учебната сфера на кандидатите да съвпада или да се доближава с тази на звеното, за което кандидатстват;
• Препоръчително, но не задължително условие е кандидатите да владеят английски език.

Ние предлагаме:
• Платен стаж;
• Целогодишен прием;
• Продължителност до 6 месеца;
• Минимум 4 работни часа на ден.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Автобиография с приложена актуална снимка;
• Копие от студентска книжка.

Ще се свържем с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

04.01.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК