ДСК Ново начало - позиция "Специалист банкови операции", гр. Исперих

Описание

Искате да опитате нещо различно, развиващо и динамично?
Търсите стабилен работодател и възможност за кариерна мобилност?
Ние от Банка ДСК имаме предложение за вас – специализирана програма за въвеждане на служители във финансовата сфера ДСК Ново начало.
Исперих, активна до 9.05.2021 г.
Основни задължения:
• Стартирате на позиция „Специалист банкови операции“ в някой от офисите на Банка ДСК;
• Получавате структурирани възможности за мобилност в компанията според Вашите интереси и възможностите в банката.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Вие сте студент с различна от традиционните финансови специалности;
• Завършили сте средно образование, имате работна практика в сферата на продажбите, но не сте си представяли, че е възможно да кандидатствате в банка;
• Работили сте успешно като продавач-консултант и обичате работата с клиенти;
• Не сте работили до момента, но харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
• Работили сте в друга сфера, но искате да опитате нещо съвсем различно и да научите много нови неща, свързани с управлението на финансите;
• Завръщате се от майчинство, търсите стабилен работодател;
• Не сте студент, имате 20+ години работен опит в различни сфери, но желаете да продължите в различна посока, да придобиете допълнителна квалификация и да научите много нови неща;
• Нямате специализирано образование в сферата на финансите и никога не сте си представяли, че можете да кандидатствате на работа в банка.
Ние предлагаме:
• Динамичен старт – придобивате основни знания за банковата дейност без да е необходимо специализирано финансово образование или предишен опит във финансова институция;
• Интензивно вътрешно обучение – специално адаптирана обучителна и менторска програма за участниците в „ДСК Ново начало“;
• Възможност за кариерна мобилност при добро представяне – според Вашите интереси и отворените работни позиции в компанията;
• Възможност за допълнителни развиващи обучения и семинари за усъвършенстване на уменията в сферата на продажби, риск и кредитен анализ, подобряване на уменията за ефективна комуникация и презентиране.
Необходими документи за кандидатстване:
Ако профилът Ви съвпада с някой от изброените по-горе, нашият отговор е “ДА”!

Ако искате да опитате нещо ново с програмата на Банка ДСК - ДСК Ново начало, кандидатствайте като изпратите автобиография на български език, актуална снимка и мотивационно писмо в срок до 30.04.2021 г.

Ще се свържем с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Исперих

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

05.05.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК