Главен Счетоводител / Анализатор - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивиран кадър за позицията:

Главен Счетоводител / Анализатор

Основни отговорности:
Организира, ръководи и координира цялостната счетоводна дейност на дружеството;
Разпределя задачите на служителите в направлението, организира и контролира работата им, обсъжда и подписва подготвените документи;
Изготвя предложения за усъвършенстване на счетоводната дейност на фирмата в съответствие със Закона за счетоводството;
Контролира правилното оформяне на счетоводните документи и навременното им представяне;
Контролира навременното и точно отчитане на паричните средства и своевременното отразяване на движението им в счетоводните документи;
Контролира достоверното и своевременно отразяване на приходите и разходите.
Съставя извлечения и оборотни ведомости от съответните сметки;
Периодично изготвя отчети и анализи за нуждите на управлението; Работи активно с Изпълнителен Директор по отношение на справки и анализи, необходими за вземане на управленски решения.

Изисквания:
Висше икономическо образование – специалност „Счетоводство“, „Финанси“;
Практически опит като Главен Счетоводител;
Много добро познаване на счетоводното, данъчно и осигурително законодателство;
Отлична компютърна грамотност - работа с Ms Excel, MS Word, програмни продукти Микроинвест;
Умения за работа с документи, за създаване и поддържане на архив.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Възможност за професионално развитие;
Отлични условия на работа;
Изрядни трудовоправни взаимоотношения.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК