Счетоводител

Описание

Счетоводна къща "КиК Консулт Къмпани" ЕООД

Стартираме през далечната 2009 г., но още тогава заложихме на високия професионализъм и морал, защото бяхме наясно, че конкуренцията ще е тази, която ще отсее само най-добрите. Развивахме се динамично. Отговаряхме на високите изисквания на всички клиенти. Така станахме една от най-уважаваните и предпочитани счетоводни къщи в страната.

Предлагаме ви възможност за присъединяване към екипа ни в град София. Станете част от дългосрочния проект "КиК Консулт Къмпани" . Станете част от модерното счетоводство. Станете част от нас.

Търсим си колега "СЧЕТОВОДИТЕЛ".

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:
- Подходящо образование (Счетоводство, Икономика, Финанси);
- Познаване на счетоводното, данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
- Добра теоретична подготовка в областта на ТРЗ (Кодекса на труда, КСО, ЗБДОО и др.);
- Много добра компютърна грамотност (Excel, Word);
- Активна и отговорна личност, ориентирана към дългосрочен ангажимент;
- Минимум ЕДНА ГОДИНА ОПИТ на подобна позиция (в счетоводна къща е предимство);
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ БИХА БИЛИ:
- Цялостно организиране и осъществяване на финансово-счетоводната отчетност на клиенти на счетоводната къща, съгласно политиката им и счетоводните стандарти, включително, но не само:
* осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
* изготвяне на ДДС декрарации, VIES декларации, Интрастат и др., задължителни отчетни регистри и документи по българското законодателство;
* счетоводно и данъчно приключване;
* изготвяне на междинни и годишни финансови отчети;
* изготвяне на данъчни декларации;
* комуникация с клиенти и контрагенти;
* участие в процедури на НАП и др. държавни органи.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлично месечно възнаграждение;
- Перфектни условия за работа в много добър екип от специалисти;
- Възможност за професионално израстване;
- Постоянен трудов договор;
- Възможност за присъединяване и развитие в екипа на една от доказаните счетоводни къщи в България;

Ако нашето предложение представлява интерес за вас, моля изпратете подробна автобиография на български език .

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички получени данни ще бъдат разглеждани строго конфиденциално

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Аксаков № 24,ет.2

Дата:

20.01.2023

Организация:

КиК Консулт Къмпани ЕООД

Повече информация за КиК Консулт Къмпани ЕООД може да получите ТУК