Специалист обработка на фактури френски и английски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – една от най-големите аутсорсинг компании в България - търсим предприемчиви, амбициозни и мотивирани личност за позицията Специалист обработка на фактури френски и английски език.

Задължения и отговорности:
* установява проблема на клиента, обработва и регистрира информацията в базата данни;
* обработва и преразпределя фактури от клиенти до подходящия отдел.

Изисквания към кандидатите:
* отлично владеене на френски език;
* отличен английски език;
* отлична компютърна грамотност;
* добри комуникативни и аналитични умения;
* проактивност и положителна нагласа към работата.

Клиентът ни предлага:
* отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
* въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
* възможност за професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата SM_TLSE_R).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Услугата за кандидата е напълно безплатна!

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.05.2023

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК