Релейчик за гр. София

Описание

Основни отговорности:
• Диагностика и настройка на ел.съоръжения и апарати в разпределителни уредби, релейни и командни зали и измервателни лаборатории с обезпечаване на установения работен режим по напрежение, натоварване, температура и др. параметри;
• Поддържа в изправност или готовност сигнализацията, блокировките и управляващите елементи в електрическите уредби;
• Извършва монтаж, поддържане, ремонт, профилактика и настройка на ел. съоръжения, вторична комутация, РЗА и измервателна и специализирана апаратура;
• Извършва анализ за функционакното състояние на схемите по първична и вторична комутация и работните проекти и предлага решения за подобряване на системите за управление, сигнализация и блокировки в енергийните обекти;

Изисквания:

• Средно електротехническо образование;
• Опит на подобна позиция приблизително 6 год.;
• Познания по електротехника и устройство на ел. уредби и мрежи;
• Познаване на методите за диагностика на съоръженията и апарати;
• Добра компютърна грамотност;
• Четвърта квалификационна група по ТБ;
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа в динамична среда.
Място на работа:
• гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

• БЕЗОПАСТНОСТ
• ЕФЕКТИВНОСТ
• ИНОВАЦИИ
• ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ
• СЪТРУДНИЧЕСТВО

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Краен срок за подаване на документи:22.07.2020 г.

Информираме Ви, че като администратори на лични данни дружествата на ЧЕЗ в България обработват, използват и съхраняват предоставените от Вас лични данни съобразно условията на Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа на съответното дружество с цел осъществяване на подбор по настоящата обява, за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

20.07.2020

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК