ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ-строителство

За наш клиент фирма с основна дейност строителство ,ремонт,поддръжка на сгради и съоръжения търсим ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛИ-груб строеж-1 бр,,довършителни дейности-1 бр и ВиК-1 бр със следните изисквания:

*Висше /средно строително образование
*Квалификация-строителен инженер/специалист/техник
*Специалност съответстваща на длъжността
*Компютърна грамотност обслужваща задълженията
*Опит като технически ръководител-ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН
*Познаване на действащите нормативни документи
*Ръководни и организационни умения,изградени с опита
*Нагласа за динамична заетост и експедитивност
*Свидетелство за МПС-кат.В-активен шофьор

Длъжностните задължения включват
-Създаване на организация по изпълнение на обекта
-Отговорност за спазване на трудовата и технологична дисциплина
-Съблюдаване и спазване на фирмените стандарти за качество
-Комуникация със свързващите звена в процеса
-Отговорност за спазване сроковете зададени по график
-Своевременна отчетност пред управителя за изпълнение на обектите

Работодателят предлага
*РВ-8.30-17.00,пон.-петък
*РЗ-1200 стартова
*Дългосрочна заетост и социални придобивки
*Работа във фирма с традиции и стандарти
*Динамична работа в екип от специалисти
*Служебен автомобил,мобилна връзка и др.

Необходими документи за кандидатстване-автобиография с подробно описан трудов опит и снимка

Кандидати от Бургас могат да подават документи ЛИЧНО в офиса на агенцията ул.Пейо Яворов 22
М.Иванова-0886729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1600 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас ул.Пейо Яворов 22

Дата:

22.04.2018

Организация:

ЖАР-ММ ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЖАР-ММ ЕООД може да получите ТУК