Специалист Връзка с Клиенти с Немски/ Френски- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините.

За един от нашите партньори, лидер в областта на обслужването на клиенти, търсим мотивирани и позитивни личности, които желаят да се присъединят към енергичния и сплотен екип в гр.Пловдив на позицията:

Специалист Връзка с Клиенти с Немски/ Френски
/Възможност за гъвкаво работно време, заетост на пълен и непълен работен ден/

Ако владееш свободно някой от следните езици:

* Немски

* Френски

В допълнение притежаваш:
Познания по английски език на работно ниво
Добра компютърна грамотност
Отлични комуникационни и организационни умения
Индивидуален подход към всеки клиент
Тогава ТИ си идеалният кандидат за ролята.

На тази позиция твоите задължения ще бъдат:
Комуникация с клиенти на компанията по телефон, чат и имейл
Предоставяне на информация и отговаряне на запитвания
Оказване на съдействие при възникването на проблеми от различно естество
Фокусиране върху нуждите на клиента и повишаване нивото на неговата удовлетвореност

Насреща ще получиш:
Работа в бързо развиваща се компания и възможност за развитие
Атрактивно възнаграждение
Богат социален пакет
Въвеждащи и последващи обучения
Приветлива и модерна офис среда с комуникативна локация
Възможност за гъвкаво работно време

Успя ли да се разпознаеш? Изпрати ни своята автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.04.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК