Инженер поддръжка/ дистанционно отчитане НН за гр. София

Описание

Основни отговорности:
• Осигурява въвеждането, експлоатирането и разширяването на системите за дистанционно отчитане на ниво ниско напрежение;
• Осигурява и поддържа комуникацията между средствата за измерване и системите за отчитане и управление на ниво ниско напрежение;
• Създава и поддържа актуални данни в системите за дистанционно отчитане, свързани с устройства, тарифи, места на потребление, привързаност към захранващи мрежи и др.
• Своевременно изготвя и предава по установения ред, отчети, справки, баланси на електрическа енергия и анализи, свързани със събития и сигнали.

Изисквания:
• Висше техническо образование (електротехническо е предимство);
• Професионален опит в сферата на енергетиката;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office – MS Excel;
• Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Много добри умения за работа в екип.

Място на работа:
• гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ
• БЕЗОПАСТНОСТ
• ЕФЕКТИВНОСТ
• ИНОВАЦИИ
• ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ
• СЪТРУДНИЧЕСТВО

Краен срок за подаване на документи: 17.07.2020 г.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информираме Ви, че като администратори на лични данни дружествата на ЧЕЗ в България обработват, използват и съхраняват предоставените от Вас лични данни съобразно условията на Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа на съответното дружество с цел осъществяване на подбор по настоящата обява, за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

02.12.2020

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК