Строителен инженер

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент, специалист на длъжност:

Вашите задължения:

Изготвяне на ТАКТ-планове за кофриране на вертикални и хоризонтални стоманенобетонови елементи;
Изготвяне на планове за изпълнение на обекта с обезпечаване на строителни машини и работна ръка;
Обезпечаване на обектите с необходимите чертежи, детайли и спецификации за изпълнение на изготвените планове;
Изготвяне на РПОИС и календарни графици за изграждане на обектите съгласно строителната програма;
Отлично познаване на техническата документация на обектите;
Отлично познаване на внедрените в страната кофражни системи, системи дограма, фасадни системи, материали и технологии за архитектурно-довършителни работи;

Изисквания:

Висше техническо/инженерно образование;
Познания в строителното производство и технологии;
Професионален опит ,стаж по специалността – 2-5 години;
Добро ниво на владеене на английски език ще се счита за предимство;
Отлична компютърна грамотност, отлично владеене на Microsoft Project;
Способност за работа в екип и добро взаимодействие с Проектов ръководител и техническите ръководители.

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение;
Отличен социален пакет и допълнителни придобивки;
Възможност за професионално развитие;
Стандартно работно време.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

25.06.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК