Електротехник- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер в производствения сектор, служител на позиция:

ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Отговорности:

- Осигуряване на безпроблемна работа на машините и съоръженията, описване на срещаните проблеми .
- Провеждане на регулярни инспекции и поддръжка на машините.
- Намаляване на разходите за поддръжка на машините и съоръженията.
- Подмяна на резервни и износващи се части.
- Оптимизиране на машините.
- Водене на чертежи на резервни части, и документиране на всички предприети промени по машините.
- Проследяване на прилагането на установените мерки и съответните инструкции.

Компанията предлага:

- Отлично възнаграждение;
- Безопасни и здравословни условия на труд, съобразени с всички изисквания;
- Допълнителни социални и материални придобивки;
- Ваучери за храна;
- Възможност за дългосрочен ангажимент;
- Входящо фирмено обучение в компания, лидер в своята област;
- Коректен работодател и приятна работна атмосфера;
- Работа на три смени;
- Фирмен транспорт.

Изисквания:

- Образование - средно специално (електротехникум);
- Квалификационна група IV-та;
- Умение да разчита и работи с електропланове;
- Опит като електротехник;
- Възможност за работа на три смени;
- Умение за работа в екип;
- Прецизност и внимание към детайли.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.06.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК