СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ- Пловдив

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – международна компания лидер в производтвото на електронна медицинска апаратура – търсим да назначим отговорни и мотивирани личности на длъжността:

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Отговорности:
- Прием и експедиране на готова продукция
- Правилно подреждане и съхранение на стоките в склада
- Събиране на поръчки според получените заявки
- Работа с транспортни документи и ERP система

Изисквания:
- Завършено средно образование
- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- Английски език на работно ниво ще се счита за предимство

Компанията предлага:

- Редовна смяна и възможност за гъвкавост
- Петдневна работна седмица
- Ваучери за храна в размер на 200лв.
- Интересна и разнообразна работа, отлична работна атмосфера и приветлив екип

Кандидатстване:
Изпратете своята автобиография като кандидатствате по тази обява. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз №2348 от 18.09.2017 (безсрочен).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.02.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК