Специалист Обща Техническа поддръжка в затворен комплекс

Мундус Сървисиз АД е най-голямата компания в България предоставяща пълен набор от фасилити мениджмънт услуги в областта на управление и поддръжка на сградния фонд. Ние предоставяме високо качествени услуги и за нас е привилегия да привлечем най-добрите във фасилити мениджмънта.

За нуждите на нашия екип търсим високо мотивиран, отговорен, дисциплиниран и квалифициран професионалист за позиция Обща Техническа поддръжка на луксозен затворен комплекс от офис и жилищни сгради в непосредствена близост до Бизнес Парк София. Работата ще се извършва по график 2 работни – 2 почивни дни.

Основни отговорности:
• Извършване на периодичен оглед/профилактика по график и/или заявка за възникнали неизправности по бизнес и жилищни сгради в рамките на комплекса;
• Следи работата на съоръженията, извършва технически прегледи и профилактика;
• Попълва формуляри (чеклисти) за извършената профилактика и/ или огледи;
• Локализиране и отстраняването на дребни електро, ВиК и други в т.ч. подмяна на ел. крушки, ел. прекъсвачи, проследяване на кабели, ремонти на врати, прозорци, дограми, подмяна на брави;
• Демонтаж и монтаж на стъклени врати, панти, автомати и ключалки на същите;
• Допълнителни умения в различните ремонтни работи – дребни шпакловки, боядисване, гипс картон;
• При възникнала необходимост за ремонт, както и при аварийна ситуация информира прекия си ръководител;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Изисквания за заемане на длъжността:
• Завършено средно техническо образование;
• Аналитични умения за откриване на повредите в инсталациите и съоръженията;
• Умение за боравене с електрически, пробивни, режещи и други машини, апарати и уреди;
• Прецизност и детайлност при изпълнение на работните задължения и спазване на срокове;
• Професионален опит в подобна дейност- обща техническа поддръжка на обекти (ВиК, дърводелски, ключарски, демонтажи, монтажни и други дейности) 2 години работа на подобна позиция;
• Инициативност и отговорност, умения за работа в екип и в динамична среда;

Предимства:
• Техническо образование по механо-техника или електротехника
• Валидно удостоверение за БЗР по електрообзавеждане с напрежение до 1000V, мин. 3-та квалификационна група
• Шофьорска книжка - активен шофьор

Компанията предлага:
• Работа в динамична среда;
• Професионални инструменти и оборудване;
• Целогодишна заетост, трудов договор, работа на смени;
• Социален пакет

Ако нашето предложение Ви интересува и сте готови да работите в съответствие със стандартите на компанията, можете да кандидатствате чрез бутона "Кандидатствай"!
Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Ще се свържем с одобрените кандидати за провеждане на интервю.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Мундус Сървисиз АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява, освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Профил:
Механо-техника или Електротехника

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

БУЛ. ИСКЪРСКО ШОСЕ 7, ТЦ ЕВРОПА, СГР.8

Дата:

18.11.2018

Организация:

Mundus Services AD

Повече информация за Mundus Services AD може да получите ТУК