Отчетник измервателни уреди - гр. София

Описание

Основни отговорности:
• Отчита средствата за търговско измерване на абонати и точно записва техните показания;
• Отговаря за редовното и навременно предаване на данните за обработка и фактуриране;
• Извършва визуален отчет контрол на измервателните уреди, тарифните превключватели и свързващите проводници;
• Следи за нормалната експлоатация на съоръженията, съгласно действащата нормативна уредба;
• Поддържа пълна, точна и актуална изходна информация, включваща данни за абоната и измервателната група, по която се отчита ел. енергия и своевременно я коригира при настъпили промени.

Изисквания:
• Средно образование;
• Добра компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип.

Предимства:
• Средно електротехническо образование;
• Трета квал. група по безопасност на труда;
• Шофьорска книжка категория В;
• Опит в сферата на електроенергетиката.

Място на работа:
• гр. София

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

10.05.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК