Строителен работник

Произвеждаме и монтираме Стоманени конструкции – халета, сгради и др. Извършват се работи на ръка и с ръчни ел-инструменти на строителни обекти и в производствена база.

Задължения и отговорности:
- Обработка на метални профили и конструкции – почистване, рязане, грунд и др.
- Товаро – разтоварни дейности;
- Монтажни работи;
- Подрежда работната площадката, събира и почиства инструментите.

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Шофьорска книжка и опит в шофирането;
- Дисциплина и самостоятелно изпълнение на поставените задачи;
- Лична отговорност и самоорганизация;
- Умения за работа в екип;
- Правилно използване и опазване на машини и инструменти.

Предимства:
- Практически опит в строителството или монтажните работи;
- Опит при работа на височина - вишки, покриви, скеле;
- Умения при работа и управление на самоходни вишки.

Предлагаме:
- Постоянна работа – Трудов договор;
- Гарантиран доход, редовно заплащане, бонуси;
- Осемчасов работен ден;

За справки и информация: 0888 088 700 – телефон / Viber

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1592 София, п.к. 85

Дата:

05.06.2020

Организация:

Компания за Строителни Конструкции ЕООД

Повече информация за Компания за Строителни Конструкции ЕООД може да получите ТУК