Монтажник на скеле (м/ж)

Описание

Нашето предложение:

атрактивно възнаграждение: 30-31 CHF бруто / час + 16 франка нето добавки / ден
настаняването е организирано от работодателя и се заплаща от служителя
швейцарски трудов договор директно с швейцарския работодател
удържане на данъци и социални осигуровки от швейцарския работодател
възможност за извънреден труд
възможност за дългосрочна заетост и професионално развитие
право на отпуска
много добра подкрепа от нашия екип

Вашите отговорности:

транспорт и подготовка на частите за сглобяване
надстройка и демонтаж на скелета
спомагателни дейности на строителната площадка

Вашият профил:

владеене на немски език на комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
предишен професионален опит (поне 2 години)
подходящо образование ще се счита за предимство
шофьорска книжка
личен автомобил
комуникативност, ангажираност и работа в екип

Имате интерес към нашето предложение?

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

21.05.2020

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК