Mонтажник на Стоманени конструкции

Екипът на „Компания СК“, с опит в производството и монтажа на строителни конструкции и инженерни проекти, търси да разшири екипа с монтажник или ръководител монтажи.

Произвеждаме и монтираме Стоманени конструкции – халета, сгради и др. Извършват се монтажни и заваръчни дейности, работи се с механизация (вишки / кранове) и с ръчни ел-инструменти, на строителни обекти и в производствена база.

Задължения и отговорности:
- Обработка на метални профили и конструкции - разкрой, рязане, заготовка и др.
- Монтажни работи самостоятелно или в екип, вкл. ръководител екип;
- Работа с документи - детайли и схеми, с фотографии, Viber и др.
- Прецизна работа с ел-инструменти, ъглошлайф, лентоотрезна машина;
- Участие в екип за монтажни работи с кран;
- Работа с кран, на скеле, покриви и управление на самоходни вишки.

Изисквания:
- Средно образование;
- Шофьорска книжка и опит в шофирането;
- Лична отговорност и умения за работа самостоятелно и в екип;
- Спазване на технологията и трудовата дисциплина.
- Активност в работата, мотивация и отговорност за крайния резултат;
- Правилно използване и опазване на машини и инструменти.

Предимства:
- Практически опит в монтажните работи и в строителството;
- Заваръчни работи (с електрод или СО);
- Работа с чертежи, схеми, електронна комуникация - Viber;
- Организаторски умения и възможност да ръководи екип.

Предлагаме:
- Постоянна работа – Трудов договор;
- Гарантиран доход, редовно заплащане, бонуси;
- Осемчасов работен ден.

За справки и информация: 0888 088 700 – телефон / Viber

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1592 София, п.к. 85

Дата:

16.11.2022

Организация:

Компания за Строителни Конструкции ЕООД

Повече информация за Компания за Строителни Конструкции ЕООД може да получите ТУК