Технически Ръководител - за Стоманени конструкции

Екипът на „Компания СК“, с опит в производството и монтажа на строителни конструкции и инженерни проекти, търси да разшири екипа с Технически ръководители.

Работим с постоянен работен екип - произвеждаме и монтираме Стоманени конструкции в строителството. Извършваме монтажни / заваръчни дейности, работим с механизация (вишки, кранове) и с ръчни ел-инструменти, на строителни обекти в София и страната, както и произвеждаме в базата в София.

Задължения и отговорности на Техническия Ръководител:
- Ръководи и управлява строителния екип и организира работата на обекта;
- Поддържа постоянна връзка м/у проектния ръководител и дейностите на обекта;
- Работи с документи - чертежи, схеми, таблици, графици;
- Работи с инструменти на обекта - нивелир, теодолит, ролетки и др.;
- Работи с компютър и смартфон - Autocad, Exel, Word, Viber и др.

Изисквания:
- Строително образование - техническо / инженерно;
- Шофьорска книжка и опит в шофирането;
- Спазване на избраните технологии и на фирмената / трудовата дисциплина;
- Активност в ръководството и отговорност за крайния резултат от работата на екипа;
- Лична отговорност, самоорганизираност и мотивация за работа.

Предимства:
- Практически опит в работа на строителен обект / Ст. Конструкции;
- Комуникативни умения за работа с работници и възложители;
- Умения за работа с компютър и електроника.

Предлагаме:
- Постоянна работа – Трудов договор;
- Гарантиран доход, редовно заплащане, бонуси;
- Осемчасов работен ден.

За справки и информация: 0888 088 700 – телефон / Viber

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1592 София, п.к. 85

Дата:

16.11.2022

Организация:

Компания за Строителни Конструкции ЕООД

Повече информация за Компания за Строителни Конструкции ЕООД може да получите ТУК