ПРОДУКТОВ ИНЖЕНЕР

Описание

Търсим ПРОДУКТОВ ИНЖЕНЕР (Инженер проекти).

Основна цел на позицията:

Организиране технологичната дейност на производството, внедряване и проследяване през целия жизнен цикъл на изделията, за които отговаря съответния екип.
Отговорен за определяне последователността от операциите за целия производствен процес и неговото документиране, за балансиране на линиите, съдейства с контрол на инженерни промени и при дейностите по приключване на жизнения цикъл на продуктите.

Основни задължения:

Участие при внедряването на нови изделия и процеси в производството;
Определя последователността на целия производствен процес за дадено изделие, създава работни инструкции за операторите, задава характеристиките на процеса и неговото валидиране;
Определя инструментите и приспособленията, които ще се използват по време на технологичния процес, като дефинира изискванията за оборудване и техническите спецификации;
Осигурява наличността на оборудването и други инструменти, включително валидирането на определени за проекта инструменти и оборудване;
Провежда обучение на оператори за специфични процеси;
Участие в оптимизацията на производствените процеси (Lean Manufacturing);
Проследява времената на операциите, определени за производството на продукта
Осъществява контрола на последващи технически/инженерни промени по продукта, така че да гарантира тяхното адекватно управление, проследяване, запис и реализиране;
Води и контролира процеса по производство на мостри;
Извършва подготовката за първия ден на производство на продукта на пълен капацитет и осигурява чек лист за одит на производствения процес;
Осъществява контакт с широк кръг от специалисти в компанията - инженери качество, инженери процеси, инженери поддръжка, специалисти анализ на отказите, специалисти метрология, специалисти закупуване и връзка с клиентите, специалисти осигуряване качеството на компонентите, началник смени, оператори;
Работа в производствена среда и прекарване на повече от 60 % от работното време по линиите за асемблиране на модули с цел проследяване на процеси и евентуални проблеми;
Активно участие в анализа на дефектирали модули от производствения цикъл на изделията, за които отговаря;

Изисквания:

Висше техническо образование - за предпочитане в областта на електрониката, машинното или индустриално инженерство;
Добро владеене на английски език (писмено и говоримо) – работа с техническа документация и кореспонденция с контрагенти;
Компютърни умения - MS office (Excel, Power Point, Word) - задължително;
Опит и познания по технологичните процеси, свързани с асемблиране на електронни модули и по стандартите за качество се смята за сериозно предимство;
Опит в автомобилна индустрия - 1-2 години е предимство;
Практически опит в производствена среда на подобна позиция е препоръчителен;
Способност за работа в динамична среда;
Мотивиран, проявява инициативност и аналитично мислене;
Способен да работи самостоятелно и да подрежда задачите си по приоритет;
Умения за работа в екип;

Ние предлагаме:

Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна;
Работа в екип от професионалисти в сферата на автомобилната електроника;
Фирмено обучение;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.12.2022

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК