Шофьор -ВИК техник с категория С, топограф и Аутокад техник за Република Ирландия

Шофьор -ВИК техник с валиден лиценз категория С за тежкотоварни автомобили, топограф и Аутокад техник за Република Ирландия
Работа в компания за рехабилитацията на тръби чрез уникален метод „без копаене“ Има обучение.

Задължения:
За шофьора
• Шофиране на фирмен камион до и от обекти.
• Поддръжка на камиона (напр. задължителните ежедневни проверки, поддържане на превозното средство чисто и подредено.
• Конфигуриране до подходящия размер, съотвестващ на размера на тръбата.
• Поддръжка на оборудването.
• Работа с ремонтната глава за монтаж в тръбата.
• Работната среда включва жива канализация, жив трафик, настройки на апаратурата и др.
• Отваряне и затваряне на капаци на шахти.
• Спускане и повдигане на съоръжения в и от шахти.
Топографът и аутокад техника , ще извършавт дейности по технологии на фабриката.

Изисква се:
- Опит като ВИК техник.
- Валидна шофьорска книжка категория С.
- Английски език ниво В2 и по-високо.

Предлага се:
-Шофьор със стартово заплащане: 13,50 - 15 евро на час, седмично заплащане.
-Топограф - 13,75 - 16,20 евро на час
- Аутокад специалист 14,50 - 17,50 евро на час
- Работа в екип
- Пълен работен ден, възможност за допълнителни часове.
- Работа на постоянен ирландски трудов договор с шест месеца изпитателен срок.
Договорът се подписва в България, след одобрение на кандидата.
- Гъвкаво работно време.
- Възможност за осигуряване на квартира за 65-75 евро на седмица - самостоятелна стая в споделена къща, ползване на напълно обзаведена кухня, пералня, съдомиялня, високо скоростен интернет.

За допълнителна информация 0889433365.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 4200 до 5400 лева на месец

Категория:

Инфраструктура

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. , Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

03.08.2023