Стажант Счетоводител- София

UpSkill е агенция за подбор на персонал, готовa да направи всичко възможно, за да помогне на кандидатите да намерят възможно най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е добре запознат и с опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна HR подкрепа.

Вярваме, че да бъдеш приятелски настроен е най-добрата политика и затова сме нетърпеливи да ти помогнем през целия жизнен цикъл на набирането на персонал. Нашият екип идва с 15 години опит в набирането на персонал зад гърба си. Във всеки един момент можем да предложим множество възможности от различни компании, нуждаещи се от голямо разнообразие от таланти.

Ако се интересувате от започване на нова работа, ние ще ви предоставим множество възможности, ще бъдем там, за да отговорим на всичките ви въпроси, да ви помогнем да се подготвите за интервюта и тестове, да предоставим съществена обратна връзка и дори да ви напътстваме и подкрепяме в процеса на набиране на персонал пътя до първия ден на новата ви работа.

Клиентът ни е българска счетоводна къща с дългогодишен опит в предоставянето на счетоводни услуги на различни компании.

Към настоящия момент, си търсят Стажант Счетоводител, който да се присъедини към техния сплотен екип.

Отговорности:

- Изпълняване на задачи, поставени от главния счетоводител;
- Подреждане и класиране на първични счетоводни документи;
- Изготвяне на първични счетоводни документи;
- Текущо осчетоводяване на стопански операции в специализиран счетоводен софтуер;
- Съставяне на справки, документи и отчети, пряко свързани с дейността;
- Следене за спазването на сроковете, предвидени от данъчното законодателство и вътрешнофирмените правила.

Изисквания:

- Завършено образование в сферата или в процес на придобиване на такова;
- Не се изисква практически опит като счетоводител;
- Познаване на счетоводното и данъчно законодателство е препоръчително;
- Владеене на английски език;
- Много добра компютърна грамотност - MS Office;
- Сериозна ангажираност, прецизност и внимание към детайлите;
- Готовност за работа в динамична среда и поемане на отговорност;
- Качество на извършваната работа и изпълнение на задачите в срок.

Компанията предлага:

- Отлични условия на труд;
- Работа в екип от професионалисти;
- Работа на постоянен трудов договор с шестмесечен изпитателен срок;
- Работа на пълен работен ден (с възможност за съчетаване с лекции, изпити);
- Перспективи за професионално развитие и дългосрочна кариера.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография с актуална снимка и вече ще бъдете стъпка по-близо до възможността за професионален подем!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк. Дружба 2

Дата:

05.04.2024

Организация:

UpSkill Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК