Специалист закупуване на производствени материали- София

Описание

Специалист закупуване на производствени материали
Нашият партньор е международна компания с развити износ и глобално пазарно присъствие, постигнати благодарение на непрекъснатите иновации и инвестиции в инфраструктура, модерно оборудване и квалификация на служителите. Те са първата компания, която напълно интегрира процеса на проектиране и производство на архитектурни системи и алуминиеви профили за промишлени приложения в Гърция.

За компанията търсим "Специалист закупуване на производствени материали".

Вашите задължения:

• Подсигуряване на процеса на всички екипи;
• Работа с платформата SAP;
• Договаряне на условия с различни доставчици;
• Проследяване развитието на пазара;
• Вземане участие в различни проекти на компанията;
• Поръчване на материали;
• Проследяване на целия процес по доставка на материалите;
• Координиране на целия процес с доставчиците;
• Оптимизиране на процеса по поръчка на всички нужни материали.

Търсим кандидати, които:

• Имат техническо образование;
• Имат релевантен опит в продуктова компания;
• Притежават възможността да допринасят с нови креативни идеи;
• Работят на отлично ниво с MS Office;
• Използват анлгийски език на разговорно ниво;
• Притежават познания с платформата SAP.

Компанията предлага:

• Бонуси при добро изпълнение на задълженията;
• Постоянни тренинги;
• Възможност за развитие в динамична и бързоразвиваща се интернационална компания;
• Възможност да разгърнете потенциала си и да доразвиете уменията си;
• Отлични и мотивиращи работни условия.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.02.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал