Търговец на резервни части за товарни превозни средства- Варна

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

Искате вълнуваща и динамична работа? Обичате превозните средства и сте добри в продажбите? Ако желаете да станете част от един успешен търговски екип, то това е Вашата позиция!

За наш лоялен клиент от автомобилната индустрия - търсим да назначим:

Търговец на резервни части за товарни превозни средства

Основни задължения:

Представя, промотира и продава продуктите и услугите на компанията;
Подготвя оферти, договаря срокове и условия;
Поддържа позитивни и активни контакти с настощите и потенциални клиенти;
Поддържа и актуализира клиентската база данни;
Следи състоянието на пазара и конкуренцията;
Спазва вътрешните правила и търговски практики.

Какво търсим:

Опит на търговска позиция и умения за водене на преговори;
Силен търговски нюх и ефективни умения за продажби;
Високо ниво на самодисциплина, комуникативност и организираност;
Желание за динамичната работа и нови предизвикателства;
Отлично владеене на MS Office.

Нашето предложение

Отлично основно възнаграждение и бонусна система, обвързана с постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие и израстване в задружен екип от професионалисти;
Коректност в трудовите правоотношения и постоянен трудов договор;

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

25.03.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК