АСИСТЕНТ КУПУВАЧ (ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ) - МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ- Девня

Изи Консулт е една от водещите консултантски компании, която е специализирана в набирането и подбора на персонал. Ние се стремим да подпомагаме комуникацията на утвърдени работодатели с най-добрите кандидати.

За наш уважаван клиент - международна производствена компания в промишлена зона Девня - търсим подходящи кандидати за позицията:

АСИСТЕНТ КУПУВАЧ (ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ) - МОЖЕ И БЕЗ ОПИТ

* Очаквана продължителност на проекта - 7-8 месеца

Вашите отговорности ще бъдат да:
Обработвате информация и документи;
Проверявате и приемате заявки за покупки в тясно сътрудничество с вътрешния клиент и съответния купувач/ Директор Покупки;
Създавате и изпращате запитвания за оферта до регистрирани и нови потенциални доставчици;
Създавате поръчки за покупки и ги предлагате за одобрение на съответния купувач/ Директор Покупки;
Изготвяте систематични или специфични отчети за актуални стойности на пазарни индекси, планирани доставки на горива и суровини и други.;
Създавате доставчици в интегрираната система за управление SAP;
Поддържате бази данни за договори с доставчици;
Организирате срещи, посещения и пътувания.
Подходящият кандидат притежава:
Висше образование (или в процес на придобиване) - икономическо или техническо;
Много добро владеене на анлийски език - писмено и говоримо;
Много добра компютърна грамотност, комуникативност и аналитичност, желание за работа в екип;
Желание за временна работа.
* Не е необходим предходен опит на подобна позиция!

Нашият клиент предлага:
Трудов договор, пълни осигуровки, възможност за временна работа и натрупване на стаж в компания с високи стандарти;
Въвеждащо обучение;
Работа на редовна смяна - понеделник-петък;
Безплатен служебен транспорт;
Безплатно хранене;
Възможност за работа от вкъщи;
Допълнителни социални придобивки - допълнително здравно осигуряване и Застраховка "Живот".

Ако привлякохме интереса Ви, не се колебайте да кандидатствате, като ни изпратите актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

07.12.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК