Mid-Level PHP Developer

Изи Рент България е национална компания за отдаване на коли под наем. Фирмата ни предлага нови и безупречно поддържани автомобили и на българския пазар е една от лидерите в сферата на рент-а-кар услугите.

Във връзка с разширяването на дейността си,и изграждането на нов екип, търсим да назначим динамични и амбициозни хора за позицията " "Backend PHP Developer"".

Задължения:

- Поддръжка и надграждане на съществуващите системи на фирмата
- Създаване на нови системи съвместно с колеги
- Участие в цялостната организация на проектите и задачите
- Обучаване на новопостъпили програмисти

Изисквания:

- Задължителен опит с РНР – минимум 3 години + PHP MVC архитектура
- Опит на JavaScript, Jquery, Bootstrap, PDO
- MySQL база данни (InnoDB, PDO, MyISAM)
- Oпит във фронт-енд (HTML + CSS)
- Oпит с API интеграции и API създаване + документиране
- Oпит с УЕБ приложения и системи (не само уебсайтове)
- Problem-Solving умения
- Aдаптивност и работа в екип
- Колегиалност, лоялност
- Желание и мотивация за работа

Ние предлагаме:

- Много добро стартово възнаграждение, спрямо вашите умения и принос към фирмата!
- Хоум офис 1 или 2 пъти в седмицата
- Бонуси, спрямо постигнатите резултати
- Редовно и сигурно заплащане
- Възможност за кариерно развитие (Team Leading и Project Management)
- Много добри условия на труд
- Осигурени леки храни, кафе и др. напитки

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка. Ще се радваме да я разгледаме и обсъдим с Вас.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Несебър к.к. Слънчев бряг

Дата:

16.08.2019

Организация:

Изи Рент България ЕООД

Повече информация за Изи Рент България ЕООД може да получите ТУК