Кол център агент- нощна смяна

Ние сме малка, супер креативна компания, базирана в Лондон за уеб дизайн с над 7 години опит в индустрията за уеб разработки - уеб дизайн, SEO, редактиране на видео, GOOGLE 360, онлайн маркетинг, копирайтинг.
Качеството е важно за нас, а не за количеството, затова се стремим да работим заедно с хора, които вярват, споделят и развиват подобни интереси и идеи като нашите.

С разширяването на предмета на нашата дейност ние търсим амбициозни и мотивирани личности, които да се присъединят към нашия екип!

Ако Вие сте :
- Комуникативна, гъвкава и креативна личност с добри презентационни умения;
- Отговорни и лоялни;
- Бързо адаптиращи се към нова среда;
- Ориентирани към високи цели и личностно развитие;
- С отлични умения за преговори и продажби;
- Работа в ЕКИП;
- Владеете перфектно АНГЛИЙСКИ език!

Вашите отговорности:
- Устна и писмена комуникация (чат, имейл, смс) на английски език с клиенти;
- Следене за качеството на обслужване;
- Поддръжка на рекламни сайтове;
- Входящи обаждания- отговаряне на клиентски въпроси и запитвания, приемане на поръчки.

Ние ще Ви предложим:
- Професионално обучение;
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни бонуси;
- Възможност за кариерно и личностно развитие;
- Стимулираща работна среда в млад екип;
- Офис с отлична локация;
- Работно време- 2 на 2 (12 часови смени);
- Коректно отношение от страна на работодателя!

Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече и кандидатствайте при нас!

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Банкя, ул. "Момина сълза" 45

Дата:

23.10.2019

Организация:

Валдо 70 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Валдо 70 ЕООД може да получите ТУК