Експерт продажби и връзка с корпоративни клиенти с немски, шведски или френски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Подбор и кандидатстване по време на епидемия не е нова книга, а ежедневието.
Всички интервюта се провеждат онлайн или по телефон за Ваше и наше удобство. Назначаването, стартовите дати и обученията при нашите клиенти са съобразени с предписанията и могат да бъдат онлайн.

За един от нашите клиенти – глобален лидер в индустрията на IT технологиите - търсим опитни и комуникативни кандидати за позицията Експерт продажби и връзка с корпоративни клиенти с немски, шведски или френски език.

Задължения и отговорности:
* кореспондира с корпоративни клиенти с цел финализиране на сделки;
* поддържа и актуализира база данни с информация за договори, споразумения и цени
и доставки;
* изпълнява задени таргети и развива партньорските отношения с чуждестранни
клиенти;
* съдейства на други екипи в компанията с цел разрешаване на казуси и
подобряването на ефектиността на корпоративните процеси.

Изисквания към кандидатите:
* много добро ниво на немски, шведски или френски език;
* много добро ниво на английски език;
* предишен опит в център за обслужване на клиенти или процеси е предимство;
* отлични комуникативни умения;
* предишен опит в сферата на обслужването на клиенти или онлайн игрите е
предимство.

Клиентът ни предлага:
* напълно дистанционен процес по подбор;
* отлично възнаграждение и стандартно работно време;
* социални продобивки;
* разширено начално обучение и вътрешни академии за израстване;
* свежа и приятелска работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N SM_EPVKK).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

06.04.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК